تبلیغات
♥ هواداران Íker Casillas♥ - برنابئو با ایكر است
♥ هواداران Íker Casillas♥

مرجع خبری رئال مادرید : در میان جو جشن گونه بازی رئال مادرید و السد ، همه چیز شاعرانه پیش رفت . پیش از دست دادن دو تیم ، ایكر كاسیاس بازوبند كاپیتانی را به شماره هفت داد تا برای آخرین بار بازوبند رئال را ببندد . دو سمبل رئال پس از آن همدیگر را بغل كردند كه برنابئو هر دویشان را به شدت مورد تشویق قرار دادند . 
فریاد " ایكر ، ایكر "‌از سكوها نشان می داد كه دروازه بان مستولزی همچنان محبوب است . البته هنوز خل وضع ها و احمق هایی در ضلع شمالی پیدا می شدند كه علیه كاسیاس شعار بدهند اما در مجموع كل استادیوم ، كاپیتان را تشویق داد و به حمایت قاطع از كاسیاس پرداخت .
وقتی كودن های ضلع شمالی شروع به هو كردن كاپیتان كردند ، باقی استادیوم طوری ایكر را تشویق كردند كه این دسته ناچار شدند تا خفه شوند . در مزان گردم كردن كل استادیوم یكصدا ایكر را تشویق می كرد و وقتی اسپیكر استادیوم نام كاسیاس را خواند ، صدای تشویق ها به شدت به گوش می رسید . دسته اندكی در ضلع شمالی هو كردند اما باقی استادیوم با تمام وجودشان نام كاپیتان را صدا زدند .
حتی وقتی كه دیگو لوپز در جریان بازی داشت گرم می كرد ،‌بخشی از استادیوم او را هو كرد و فریاد "‌ایكر ، ایكر "‌صدا زد تا مشخص شود كه هواداران رئال ترجیح می دهند كه كاپیتان و اسطوره شان درون دروازه قرار بگیرد . در پایان بازی ،‌رائول یك حركت زیبا داشت و بازوبند كاپیتانی را با كاسیاس برگرداند تا به نوعی او هم از ایكر حمایت كند .


طبقه بندی: خبر ها.....!!!!، 
[ شنبه 2 شهریور 1392 ] [ 10:07 ق.ظ ] [ ریحانه ] نظرات      قالب ساز آنلاین