تبلیغات
♥ هواداران Íker Casillas♥ - پرس: ایکر کاسیاس، کاپیتان تیم ماست
♥ هواداران Íker Casillas♥کاپیتان های تیم ما هم می دانند که درتیم خط قرمزهایی وجود دارد که نمی توانند از آنها عبور کنند

فلورنتینو پرس رئیس باشگاه مادریدی در صحبت هایی به اهمیت ایکر کاسیاس در رختکن تیمش اشاره کرده.

او در گفت و گو با شبکه مکزیکی تله ویسا در مورد نقش پررنگ ایکر کاسیاس در رختکن تیمش گفت:« ایکر کاپیتان تیم ماست و گاهی وقتها به کمک تیم نمی آید. گاهی وقتها کسانی که نزدیک به ما هستند هم اشتباهاتی می کنند.»

او با اشاره به ماجراهایی که سال گذشته رخ داد گفت:« پارسال در یک جلسه 4نفره، با حضور خود من، خوسه آنخل سانچس، کاسیاس و راموس، در مورد پاداش های تیم صحبت کردیم و یک روزنامه درباره این جلسه مطالب کذبی را منتشر کرد که ما همه این ماجرا را تکذیب کردیم. دراین روزنامه نوشته شده بود که این جلسه به منزله اولتیماتوم کاپیتان های تیم به مورینیو بود. ولی اصلا این طور نبود. البته من نمی دانم که کاپیتان های تیم ما در آن موقع چطور فکر می کردند ولی آنها هم می دانند که درتیم خط قرمزهایی وجود دارد که نمی توانند از آنها عبور کنند.»

پرس در پاسخ به سوالی در مورد فروش اوزیل و انتقاداتی که در این زمینه به گوش می رسید، به انتقاد از بازیکن آلمانی پرداخت و گفت:« در رئال مادرید وقتی بازیکنی که با تیم قرارداد دارد، بخواهد ازتیم جدا شود، او را می فروشیم. در مورد اوزیل باید بگویم که جدایی، خواست خود او بود. ما از اعضای کادر فنی دراین باره سوال کردیم و آنها به ما گفتند که اگراوزیل بخواهد، می تواند برود.باید بتوان فشارها را تحمل کرد. شاید داستان بازیکنانی که از تیم جدا شده باشند، با این موضوع که آنها نتوانستند فشارها درتیم را تحمل کنند، مرتبط باشد.» او درادامه ترجیح داد تا در مورد مبلغ هنگفتی که برای خرید اییارامندی پرداخت شده توضیحات بیشتری ندهد و گفت:« در ادامه خواهیم دید که او خرید ارزان قیمتی برای تیم بوده.»

 foton

طبقه بندی: عکس ها.....!!!!!، خبر ها.....!!!!، 
[ شنبه 30 شهریور 1392 ] [ 10:08 ق.ظ ] [ ریحانه ] نظرات      قالب ساز آنلاین